14:01

ČlánkyTechnikaVychytávky


Zahoďte starý a nudný ventilátor

05.03.2011 19:52  /   1

Máme tu marec a leto sa pomaly, ale iste blíži. Ako to na Slovensku už býva, s letom prichádzajú vysoké a často nepríjemne teploty. Existuje však zariadenie, ktoré vás príjemne schladí a tiež poskytne hodiny zábavy.

Ventilátor | dealextreme.com

Ventilátor | dealextreme.com

Malý, šikovný vreckový ventilátor. Na prvý pohľad nič zvláštne. No po vložení troch AA batérii a stlačení vypínača sa to stane. Lopatky sa roztočia, čím poskytnú očakávané osvieženie. Na lopatkách sa pomocou LED technológie začne zobrazovať vami naprogramovaný text. Text je možné naprogramovať pomocou troch postranných tlačidiel. Zariadenie dokáže súčasne zobraziť až 16 znakov a do pamäti pojme až 6 riadkov, ktoré po zapnutí postupne zobrazuje. Možnosti zariadenia sú naozaj zaujímave a využitie si určite nájde aj iné, ako len príjemné ochladenie. Predstavte si pekný letný deň, sedíte vonku s priateľmi a rozhodnete sa, že sa ochladíte malým vreckovým ventilátorom. Ventilátor zapnete a v tom zbadáte zoznam s potravinami, ktoré ste mali nakúpiť, na čo ste úplne zabudli. Hneď sa teda vyberiete do obchodu. Využití je naozaj veľa a to všetko za necelé 4 eurá.

Ventilátor si môžete zakúpiť napríklad v zahraničnom internetovom obchode dealextreme.com, s ktorého vám ho doručia až na Slovensko bez poštových poplatkov.


(C) 2012, Autorské práva tvojden.sk a jeho redakcia. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu ( okrem povoleného zdieľania ) tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu tvojden je výslovne zakázané.

Názory iných Váš názor a názory iných


1.

marek o 00:11 06.03.2011

mohol by to niekto využiť a v romantickom prítmí pomocou ventilátora požiadať o ruku svoju vyvolenú.

Váš názor Váš názor