14:01

ČlánkyTechnikaVychytávky


Video magnet na chladničku

12.03.2011 23:22  /   0

Už vás nudí písať svoje odkazy na papieriky a neesteticky nimi zdobiť chladničku? Zabudnite na tento spôsob a privítajte možnosti 21. storočia!

Video magnet | techhracky.sk

Video magnet | techhracky.sk

Pero a papier sú určite najväčším vynálezom ľudstva, no na niektoré činnosti sa stali zastaralým a nepohodlným nástrojom. Medzi tieto činnosti môže pre niektorých patriť aj písanie krátkych správ alebo pripomienok, či už pre seba, alebo niekoho iného.
Práve pre tieto osoby je video záznamník ako stvorený. Aj keď si hovoríte, že pero a papier to nikdy neprekoná, možno vás tento „video magnet“ nesklame. Veď koho by nepotešil narodeninový darček v podobe video gratulácie na malej obrazovke? Alebo, jeden z praktickejších spôsobov využitia, dať niekomu padáka s pomocou 30 sekundového videa. Dotyčný sa možno ani nenahnevá, lebo bude mať interaktívny magnet na chladničku zdarma. Môžete však zájsť ďalej a vyznať milovanej osobe lásku, alebo ísť úplne do extrému a požiadať ju o ruku.

Čo sa týka technických záležitostí, zariadenie je vybavené tri a pol centimetrovým LED displejom, kamerou, mikrofónom a reproduktorom. Umiestniť ho môžete, pomocou magnetu, na chladničku (alebo inú kovovú plochu) alebo, pomocou stojana, na hocijakú inú vodorovnú plochu.
Tento „video magnet“ je poháňaný vnútornou batériou, ktorá sa nabíja cez klasický USB kábel. Nevýhodou zariadenia je možnosť nahrať iba jeden 30 sekundový záznam.

Túto vychytávku si môžete zakúpiť v slovenskom internetovom obchode techhracky.sk za necelých 45 eur.

Galéria k článku

Video magnet<br />techhracky.sk

Video magnet
techhracky.sk

Video magnet<br />chinavasion.com

Video magnet
chinavasion.com

Video magnet<br />chinavasion.com

Video magnet
chinavasion.com


(C) 2012, Autorské práva tvojden.sk a jeho redakcia. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu ( okrem povoleného zdieľania ) tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu tvojden je výslovne zakázané.

Váš názor a názory iných Váš názor a názory iných


Nikto ešte svoj názor neuverejnil. Skúste rozprúdiť diskusiu Vy.