14:02


Obdarujte a vyhrajte

04.03.2011 14:55  /   3

Hlasovacie právo, osemhodinový pracovný čas a lepšie pracovné podmienky. To boli hlavné myšlienky za ktoré bojovali ženy začiatkom 20. storočia. Vďaka ich snahe si tento deň a dôležitosť žien pripomíname každoročne 8. marca.

 |

Zamestnávatelia využívajú tento sviatok ako výbornú príležitosť preukázať svojim zamestnankyniam úctu a častokrát ich aj obdarúvajú kvetmi. Spoločnosť Kvety.sk čoraz častejšie spolupracuje s firmami a spoločnosťami, ktoré chcú darovať svojim pracovníčkam kvety, prípadne iné pozornosti, ako sú dezerty, či ručne vyrábané šperky zo Swarovského kryštálu. Ukážte svojim zamestnankyniam a kolegyniam, že Vám na nich záleží a ony to firme vrátia stonásobne. Každá sa rada pochváli kamarátkam a rodine, akého má dobrého šéfa a zamestnávateľa. A to nespomíname tú radosť, s akou toto kvetinové prekvapenie príjme. Mnohé firmy si veľkými odbermi stoviek ruží, ale aj celých kytíc svoje zamestnankyne už hýčkajú.

Len pre zaujímavosť spoločnosť Kvety.sk bude doručovať v tomto roku niekoľko skutočne mimoriadne veľkých kytíc. Jedna z tých najväčších, je kytica z 200 červených ruží. Možno je to príliš okázalé gesto, môžete však skúsiť, ako zareaguje Vaša manželka či priateľka na malú kyticu „Kúsok šťastia“. Jedna, päť alebo dvesto ruží – radosť urobíte rovnako veľkú.

Tento rok na jednu jedinú adresu naša spoločnosť vyexpeduje viac ako 150 kytíc, ktoré budú odovzdané práve na Medzinárodný deň žien. Tieto ženy budú prežívať najkrajší utorok roku 2011. Dovoľte Vám blízkej žene na otázku „Čo MDŽ, dostala si kvety?“, odpovedať „Bola to Jarná pieseň“.

V tento sviatok spoločnosť Kvety.sk obdaruje ženy na celom Slovensku. Od Bratislavy až po tie najnedostupnejšie miesta. Či už sa jedná o dodávky v Tatrách (napr. Starý Smokovec) alebo hraničné oblasti východného Slovenska (napr. Nová Sedlica). Každá z týchto obdarovaných žien dostane okrem kytice aj malý darček zdarma, pretože si ženy vážime a ctíme. Ku všetkým objednávkam Vám teraz pribalíme milú črepníkovú kvetinku Calachloe úplne zadarmo.

MDŽ, ako sa ľudovo tento sviatok nazýva dosahuje v posledných rokoch veľkú vážnosť. Kvetmi poteší ženy čoraz viac mužov nielen na pracovisku, ale aj v súkromí. Pretože priateľky, manželky, maminky a staré mamy sú tie najdôležitejšie ženy v našom živote.

A ak považujete MDŽ za sviatok dávno zabudnutý, urýchlite si príchod jari touto kyticou. Len tak, pre radosť zo života.

Súťaž pre Vás

Ak ste podnikateľ - zamestnávateľ, obdarujte svoje zamestnankyne alebo kolegyne kyticou, natočte video, ako to prebiehalo a pošlite nám ho na adresu mdz@tvojden.sk do 15. marca 2011. Následne prebehne hlasovanie našich čitateľov, kde vyberú najlepšie video a autor získa pre svoju spoločnosť reklamnú kampaň na tvojden.sk na jeden mesiac zadarmo.

Ak nie ste podnikateľ, obdarujte svoju manželku, priateľku, mamu, sestru, kolegyňu kyticou, natočte video, ako to prebiehalo a pošlite nám ho na adresu mdz@tvojden.sk tiež do 15. marca 2011. Čitatelia si zvolia to najlepšie video a autor získa zľavu na ďalší nákup kvetov.

 

Prajeme veľa príjemných reakcií obdarovaných žien a šťastie pri hlasovaní.
Redakcia tvojden.sk a www.kvety.sk

Galéria k článku


(C) 2012, Autorské práva tvojden.sk a jeho redakcia. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu ( okrem povoleného zdieľania ) tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu tvojden je výslovne zakázané.

Názory iných Váš názor a názory iných


1.

helicka o 10:18 08.03.2011

...tak ja som tento sviatok bez kytičky...už 9 rokov sa snažím priatela "zlomiť" že v tento sviatok kvety ženám patria...ani tento rok nič...

2.

admin o 12:56 08.03.2011

pošli nám tvoju adresu na mdz@tvojden.sk a možno naštartujeme priateľa nejakou kytičkou

3.

Jojo/Chairman o 03:52 18.03.2011

stred 55/43-6 Považska Bystrica 01701

Váš názor Váš názor