14:01

ČlánkyŠport


TRUCK ARÉNA 2011 potrebuje Vašu silnú podporu

20.03.2011 10:22  /   0

Tento ročník festivalu veľkých aut pod názvom Truck aréna, ktorý sa už 10 krát konal na piešťanskom letisku, sa pravdepodobne kvôli súčasnej situácii, ktorá je v doprave bude organizovať každé dva roky. Túto situáciu môžete zvrátiť práve VY dopravcovia a fanúšikovia Truck arény, ak by ste sa podstatne skôr ako po minulé roky na túto akciu prihlásili a zaplatili účastnícky poplatok

K tomu, aby sa akcia uskutočnila aj tento rok, je potrebné, aby sa do 30.4.2011 prihlásilo minimálne 400 áut (ťahač, valník) a zaplatil by sa účastnícky poplatok 100 € (vrátane DPH) za jedno vozidlo. Táto situácia vznikla z dôvodu veľkého poklesu v predaji nových vozidiel, čím pochopiteľne jednotlivé značky v tejto situácii nemajú záujem sa tohto podujatia zúčastňovať v takom rozsahu, ako to bolo v minulých rokoch, kedy vlastne tým, že prispeli na účastnícke poplatky a na ďalšie neodmysliteľné režijné poplatky, bola cena účastníckych poplatkov jednak nižšia a jednak nebolo potrebné ju s takým predstihom platiť .

Postup prihlásenia resp. zaslania účastníckeho poplatku: Po vyplnení prihlášky napr. na 3 vozidlá je potrebné poslať na účet Agentúry MMI, s.r.o. 300 €. Účet, na ktorý je treba poslať štartovné je vedený v Tatrabanke, a.s. Piešťany: 2624738731/1100. Automaticky po vyplnení prihlášky a odoslaní sa budete môcť na úvodnej strane presvedčiť, koľko vozidiel je zatiaľ prihlásených a koľko z nich už má zaplatený aj účastnícky poplatok. V prípade, že sa neprihlási do 30.4. 2011 potrebný počet vozidiel, bude Vám Vaše štartovné vrátené bezodkladne na účet, z ktorého k nám úhrada príde. V štartovnom na jedno vozidlo v hodnote 100 € budete mať:

  • Vstup na 1 vozidlo (ťahač, valník),
  • 5 permanentiek na celú akciu Truck aréna pre Vás a Vašich známych,
  • Možnosť zúčastniť sa súťaží (šprint, slalom),
  • Reklamná darčeková taška

Táto akcia na prihlášky potrvá do 30.4.2011. Veríme, že sa nám podarí tento počet Vás nadšencov veľkých aut nájsť a spoločne sa aj tento rok stretneme na piešťanskom letisku 17. a 18.6.2011 na Truck aréne.

www.truckarena.sk

Galéria k článku


(C) 2012, Autorské práva tvojden.sk a jeho redakcia. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu ( okrem povoleného zdieľania ) tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu tvojden je výslovne zakázané.

Váš názor a názory iných Váš názor a názory iných


Nikto ešte svoj názor neuverejnil. Skúste rozprúdiť diskusiu Vy.