14:02

ČlánkyNovinky tvojden.sk


Nový tvojden.sk

07.03.2011 13:32  /   0

Deväť mesiacov sme tvrdo pracovali, aby sme Vám teraz mohli poslať pozvánku do súťaže o zaujímavé ceny. Pridáme aj informácie o novinkách, ktoré sme za ten čas na tvojden.sk pripravili.

 |

Tou prvou a základnou zmenou je zmena designu. Sprehľadnili sme spravodajstvo, design sa mení podľa toho, či prídete ráno, na obed, alebo v noci a pridali sme časomieru. S tvojden.sk máte jednoducho prehľad.
Ďalšou novinkou je kreslený vtip, ktorý Vám pravidelne v pondelok spríjemní prvé hodiny pracovnej doby. A pripravujeme toho ešte viac. Spomeniem TV program (spúšťame koncom marca), vývoj kurzov svetových mien s grafmi a prevodníkom (pripravujeme na apríl) a každý mesiac sa budeme snažiť priniesť aj súťaž.

Tento mesiac je to súťaž o reklamnú kampaň na tvojden.sk na 1 mesiac zadarmo, alebo o zľavy na nákup kvetov a darčekov. Viac sa dozviete v tomto článku http://www.tvojden.sk/sutaze-obdarujte-a-vyhrajte-1716.

Máme pre Vás ešte jednu novinku - exkluzívny obsah, ktorý tvorí naša nová redakcia. Články zo športu, kultúry, vedy a techniky, rozhovory, premiéry nových skladieb, online zábava spojená so zaujímavými informáciami.


Tešíme sa na stretnutie s Vami na hlavnej stránke a ženám prajeme k MDŽ veľa obdivu a prejavov lásky.

Redakcia tvojden.sk


(C) 2012, Autorské práva tvojden.sk a jeho redakcia. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu ( okrem povoleného zdieľania ) tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu tvojden je výslovne zakázané.

Váš názor a názory iných Váš názor a názory iných


Nikto ešte svoj názor neuverejnil. Skúste rozprúdiť diskusiu Vy.