14:01

Zápas Chelsea vs. Manchester: Bola to naozaj penalta? (Video)

02.03.2011 15:55  /   8

V polčase svietil na ukazovateli skóre stav 0:1 v prospech Červených diablov. Po prestávke však prišiel obrat. V 54. minúte vyrovnával Luiz a neskôr zo sporného pokutového kopu rozhodol zápas Frank Lampard.

Je 80. minúta, Žirkov preniká do pokutového územia Manchestru, no vzápätí ho k zemi posiela Smalling. Diskutabilný zákrok neostáva bez povšimnutia hlavného rozhodcu Atkinsona, ktorý je svojimi prísnymi verdiktmi už všeobecne známy. Jeho ruka jednoznačne ukazuje na biely bod, a skúsený Frank Lampard sa nemýli.

Tento okamih rozhodol o výsledku zápasu, Chelsea zdolalo odvekého súpera na domácej pôde 2:1 a posunulo sa tak v tabuľke Premier League na 4. miesto. Na vedúci Manchaster United stráca 12 bodov, no má jeden zápas k dobru. Rozhodujúci zákrok si máte možnosť zhliadnuť na videu nižšie. Čo poviete, bola penalta zaslúžená, či rozhodca Atkinson neprávom pomohol domácemu tímu k triumfu?

Galéria k článku

(C) 2012, Autorské práva tvojden.sk a jeho redakcia. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu ( okrem povoleného zdieľania ) tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu tvojden je výslovne zakázané.

Názory iných Váš názor a názory iných

1.

peters o 22:48 02.03.2011

no ja neviem, mne sa zdá, že ho nekopol, a ten modrý prifilmoval

2.

Brutus o 09:48 03.03.2011

Nemyslím si , mne sa to zdá prifilmované ... Aj keď Chelsea patrí k mojim obľubencom , majú u mňa za toto mínus :D ... podľa mňa penalta nemala byť :)

3.

MATESS o 09:54 03.03.2011

Trošku simuloval, trošku dal gól ktorý vobec nemal byť ale rozhodca :)

4.

hehe o 09:58 03.03.2011

cenu za najlepši film získava... :D ledva sa ho dotkol, sam sa hodil o zem

5.

murdc o 15:39 03.03.2011

vsetci ste slepi, kopol ho jak hovado priamo do nohy, loptu jeho noha ani nevidela. mal rozhodca rozdat cervenu kartu a nie len penaltu. toto nie je fakt fair play, takto zakerne faulovat

6.

Brutus o 16:15 03.03.2011

Evidentne si pozeral na iné video :) všimni si ,že ho len podržal prvý rukou z toho tak padnúť je nemožné a ten druhý tam mal koleno .. tu ide o to ,že ta penalta nemala byť odpískaná :)